электронные компоненты

Youtube channel

Video from TAO Federation

International Yoga Day in Latvia

Rehabilitācijas centrs TAO

TAO Federation

IHHRC.org

World Professional SPA Masters Federation

World Professional Healing Federation

Сергий Тао

Jogas Diena Yoga Day День Йоги

Latvijas profesionālās jogas federācija

World Professional Federation of Yoga Practitioners

International Experts Federation

Mariss Grunberg

International Human Health Research Centre

Александр Лахтионов

World Professional Astrology Federation

Vronska fonds Фонд СА Вронского


 

International Day of Yoga

Jogas Federacija

Gara Vasara

Omkar Group

Beautyschool

spa.lv

 

Mastic life

SPA school

Материалы

Сотни людей приветствуют солнце в центре Риги.

Surya Namaskar in Riga

 

 

В стреду, 20 июня, в 21:00 в Риге прошел первый в истории Латвии флэшмоб йогов. Акция "Приветствие Солнцу" была посвящена самому длинному дню года. Прошла она на Ратушной площади, и в ней приняли участие представители различных школ, студий и групп йоги.

Под аккомпанемент барабанов участники исполнили ряд синхронных йога-упражнений под руководством специально обученных руководителей групп. Асаны из "Приветствия Солнцу" хотя бы частично знакомы всем, кто когда-либо соприкасался с йогой, так как это, пожалуй, самый известный в мире комплекс упражнений йоги.

 

Сессия не носила никакой религиозной окраски и к упражнениям присоединилось много любителей и даже зрители. Как подчеркивают представители школ йоги, выполняемые асаны доступны не только продвинутым йогам, но и начинающим "йожикам" (как в шутку себя называют многие приверженцы этого знаменитого течения за здоровый образ жизни).

Перейти в галерею.

 

 

Trešdienas, 20. jūnija, vakarā Rīgas Rātslaukumā pirmo reizi Latvijas vēsturē notika milzīgs jogotāju pasākums Sveiciens saulei, kas veltīts garākajai dienai gadā. Pilsētas centrā kopā vingroja vairāk nekā 200 cilvēki – gan profesionāļi, gan jauni jogas interesenti.

Akcijā, kuru organizēja portāls Yoga Addiction kopā ar sporta klubu Atlētika, piedalījās dažādas jogas skolas, studijas un grupas no visas Latvijas un bija aicināti piedalīties tika visi interesenti

Organizatoru iecere bija piedzīvot tādus pašus panākumus kā pagājušogad Ņujorkā, kad  vasaras saulgriežu dienā Taimskvērā tika sarīkots vērienīgs jogas maratons. Tas latviešiem arī veiksmīgi izdevies - Sveiciens saulei kļuvis par vērienīgāko jogas akciju Latvijas vēsturē, un rīkotāji cer to pārvērst par ikgadēju tradīciju, ar katru gadu arvien to uzlabojot un piesaistot vairāk ļaužu.

Akcijā piedalījās gan cilvēki, kas ikdienā aizraujas ar jogu, gan vienkārši interesenti, gan ārzemju viesi. Enerģiski vingroja pat mazi bērniņi un jau sirmi ļaudis.

Sinhronā vingrošana notika bungu ritmu pavadībā, bet vingrojumus demonstrēja speciāli apmācīti jogas eksperti. Asanas jeb jogas pozas vingrojumu virknē bija vismaz daļēji pazīstamas ikvienam, kurš jebkad ir saskāries ar jogu, jo tas esot pasaulē slavenākais jogas vingrojumu kopums. Sesija ilga apmēram pusstundu.

Tieši 20. jūnija vakarā pasākums notika tāpēc, ka šī diena oficiāli dēvējama par gada garāko dienu - vasaras saulgriežiem - tas ir svarīgs ģeogrāfisks un astronomisks notikums visā Saules sistēmā.

Vasaras saulgriežus kā vienu no svarīgākajiem gada svētkiem atzīmē senās slāvu un Baltijas tautas, tāpēc pasākuma organizatori cer, ka turpmāk ar saules sveicināšanas pasākumu Rīgā tiks aizsākti tradicionālie Jāņu gaidīšanas pasākumi.

http://izklaide.delfi.lv/dzivesstils/stils/simtiem-cilveku-rigas-centra-sveicina-sauli.d?id=42451234

Galerija.

Joomla